Kontakt

Markéta Novotná

tel.:
+420 606 115 460

email:
marketanovotna80@gmail.com

adresa:
Krummholztrase 228

Haus im Ennstal, Rakousko

Aktivity:

Zima:

Lyžování ve Schladmingu nabízí 167 km sjezdovek, 484km běžeckých tratí, SKI bus ZDARMA, svahy všech tří obtížností, 2 snowparky a boardescros, ledovec DACHSTEIN, ubytovnání vedle sjezdovek, moderní zasněžovací zařízení. Schladming je nejoblíbenější oblast, zárukou sněhu je umělé zasněžování a ledovec DACHSTEIN, lyžařská houpačka přes 4 FIS vrcholy v nadmořské výšce 700 - 2700 m.

Nabízí se možnost relexace v bazénu v městečku Ramsau am Dachstein vzdáleného pouze 14 km ( 15 minut autem )

Středisko ve štýrském pohoří Dachstein Tauern náležící k TOP 5 lyžařským oblastem našich jižních sousedů.

Supermoderní a takřka stoprocentní zasněžovací systém umožnující požitek z lyžování až do pozdního jara. 200 km perfektně upravených sjezdovek a 104 pohodlných kabinových či sedačkových lanovek a vleků. Atraktivní a známá lyžařská "houpačka" 4 středisek Schladming, Planai - Hochwurzen, Hauser Kaibling, Galsterberg, Reiteralm. Dachstein Sky Walk, nová panoramatická vyhlídka umožnující dohlédnout až na vrcholky Šumavy.

Hauser Kaibling (2 015 m) rovněž potěší širokými a svižnými dálnicemi - jeho spádovou tratí je prostorná červená trať, směřující z vrcholku s "ještědským" vysílačem až do údolí Haus im Ennstal (752 m). S ní sousedí ve spodní pasáži černá FIS trať.

Lyžařské mapy a ceny skipasů:

LYŽAŘSKÝ SPOLEK AMADÉ
LYŽAŘSKÁ MAPA OBLASTI SCHLADMING
HAUSER KAIBLING  - Ceny Skipasů
 

 

Léto:

www.bergfex.at/video/13/